По колко часа е шоуто на полувремето на Super Bowl 2021?

Какъв Филм Да Се Види?

Шоуто на полувремето на Super Bowl е легендарен повод в календара на шоубизнеса - най-лъскавият сблъсък между спорта и музиката от всички.

Докато Super Bowl може да изглежда много по-различно от обичайното през 2021 г., шоуто на полувремето ще продължи по обичайния отвъден свят с друго голямо име, което да се добави към списъка на звездите, участвали през годините.

Избраният тазгодишен изпълнител със сигурност ще вдигне покрива в залива Тампа, докато обвързаните с домакините „Буканиърс“ поемат действащите шампиони Канзас Сити Шефс в шоуто на американския спорт.

RadioTimes.com разполага с всички подробности за шоуто на полувремето на Super Bowl през 2021 г., включително кой участва, по кое време ще се появят и други.

• Как да гледате Super Bowl 2021: Час, дата и как да стриймвате във Великобритания

Кога е полувремето на Super Bowl?

Super Bowl LV започва Неделя, 7 февруари 2021 г. , но ще се сблъска с ранните часове на понеделник сутринта. Подгответе се за късен!

По колко часа е шоуто на полувремето на Super Bowl?

Самата игра трябва да започне в 23:30 ч. (Обединено кралство) . Шоуто на полувремето вероятно ще започне наоколо 1 сутринта в понеделник сутринта, но се настройте по-рано, за да сте сигурни, че сте хванали всичко.

grand theft auto v кодове за мами за ps4

Всъщност просто се настройте за цялата игра! Том Брейди срещу Патрик Махомес не е за изпускане.

Кой се представя в шоуто на полувремето на Super Bowl 2021?

Уикенда е потвърден като заглавие на шоуто за полувремето на Super Bowl LV.

Трикратният носител на награда 'Грами' оглави британските и американските музикални класации през 2020 г. с четвъртия си студиен албум 'After Hours'.

30-годишният канадец с истинско име Абел Макконен Тесфайе е продал повече от 75 милиона записи в световен мащаб.

Той също така каза да не очаква гости тази година.

Колко време е шоуто на полувремето на Super Bowl?

Редовните игри на НФЛ имат 12-минутна почивка между полувремената, но по-голямата скала на Super Bowl означава по-голяма разлика в полувремето.

дрехи, които ви карат да изглеждате по-стари

Изпълняващият изпълнител получава средно около 13 до 14 минути, за да разпъне своите неща пред глобална телевизионна аудитория от 160 милиона.

Играчите и треньорите на Tampa Bay Buccaneers и Kansas City Chiefs биха могли да бъдат изчакани до 30 минути, като логистични проблеми като настройка и сваляне на етапите на изпълнението трябва да бъдат сортирани.

На какъв канал е предаването на полувремето на Super Bowl?

Можете да гледате цялото действие на Супербоула на живо BBC One .

Алтернативно, феновете могат също да гледат мача на живо Sky Sports Екшън , Разбъркайте и Главно събитие .

Как да предавате предаването на полувремето на Super Bowl

Super Bowl LV и шоуто на полувремето ще бъдат излъчвани на живо BBC iPlayer и NFL Gamepass .

Можете да предавате играта на живо на BBC iPlayer чрез множество устройства, включително смартфони и таблети.

колко време расте ананасът

Като алтернатива можете да гледате мача докрай СЕГА ТВ . Можете да получите Пропуск за деня на Sky Sports за £ 9.99 или a месечен пропуск за £ 33.99, всички без да се нуждаете от договор.

NFL Gamepass също има всички екшъни на живо на тяхна услуга.

Кой се представи на шоуто на полувремето на Super Bowl 2020?

Шакира и Дженифър Лопес удивиха феновете на стадион „Хард Рок“ в Маями в Super Bowl LIV.

История на полувремето на Супербоул

През годините в Супербоула са участвали множество емблематични изпълнители и групи. RadioTimes.com е съставил списъка на изпълнителите на полувремето от 2000 г .: