Косово срещу Англия: Как да гледате квалификациите за Евро 2020 по телевизията и на живо

Какъв Филм Да Се Види?

Англия се изправя срещу Косово в последния си сблъсък с квалификациите за Евро 2020 този уикенд.

всички мами за gta 5 ps4

„Трите лъва“ са били в образцова форма през цялата кампания и са се класирали за турнира с категоричната победа със 7: 0 над Черна гора в четвъртък.

Гарет Саутгейт може да е готов да експериментира сега, когато е осигурено място за Евро 2020 с Джеймс Мадисън, Калъм Хъдсън-Одой и Тайрън Мингс - всички потенциални титуляри в Прищина.

Англия все още ще трябва да запази акъла си по отношение на тях след първия им сблъсък с Косово в група А.

Аутсайдерите вкараха в първата минута, за да предизвикат див сблъсък, завършил 5-3 за Англия, като всички голове бяха в първите 55 минути.

RadioTimes.com събра всичко, което трябва да знаете за това как да гледате мача Косово срещу Англия по телевизията и онлайн.

Колко е Косово срещу Англия?

Косово срещу Англия ще започне в 17:00 ч На Неделя, 17 ноември 2019 г. .

Как да гледате Косово срещу Англия по телевизията и на живо

Някои от нашите статии съдържат контекстуални партньорски връзки. Можете да ни подкрепите, като кликнете върху тях, тъй като можем да спечелим комисионна, ако направите покупка. За вас няма допълнителни разходи и никога не позволяваме това да отклонява нашето съдържание.

Феновете могат да се включат, за да гледат играта безплатно на ITV1 от 16:15 часа.

Можете също да предавате на живо мача чрез ITV Hub на редица устройства, включително лаптопи, смартфони и таблети.

Кой ще спечели? RadioTimes.com казва ...

Англия ще се надява да завърши кампанията си със стил.

На няколко младежи може да се даде шанс да се докажат, но Гарет Саутгейт все пак ще иска победа.

Косово беше пакет за изненада в група А и все още е в рамките на квалификация.

Англия трябва да бъде предпазлива, но трябва да свърши и работата.

Прогноза: Косово 1-3 Англия