Как да вземете билети в последната минута за финала на Евро 2022 за жени Англия срещу Германия

Какъв Филм Да Се Види?

Лъвиците се развихриха в своя четвъртфинал срещу Швеция, като постигнаха изключително впечатляваща победа с 4-0 и си спечелиха място на финала. Сега, когато се задава огромен финал срещу Германия, нашето пълно ръководство ви разказва как можете да получите билети и да гледате на живо жените на Англия, докато се опитват да влязат в историята.

Швеция беше най-високо класираната страна в турнира, но не можеше да направи малко, за да спре свободното нападение на Англия, докато отборите се изправяха на Брамал Лейн, домът на Шефилд Юнайтед. Бет Мийд отбеляза откриването след 34 минути и Англия водеше с 1-0 на полувремето. През второто полувреме „лъвиците“ доминираха в мача, като Люси Бронз отбеляза за секунда в 48-ата минута.

Алесия Русо влезе като резерва през второто полувреме и натрупа още нещастия на шведите, като хвърли хлъзгав удар между краката на вратаря, преди Фран Кърби да отбележи четвъртия и последен гол, елегантно топвайки борещия се вратар Хедвиг Линдал, който имаше нощ, за да забравя между пръчките.

Обратно, Мери Ърпс блесна във вратата на Англия и направи няколко впечатляващи спасявания. Трябва да се отбележи, че тя няколко пъти отказа Стина Блекстениус от Арсенал. В началото на второто полувреме тя форсира опит на Блекстениус над гредата от близко разстояние, при хващащо окото атлетично спасяване.

Купете билети за финала на Евро 2022 за жени в Англия на livefootballtickets.com

Изминаха 13 години, откакто Лъвиците се появиха на голям международен финал, но сега, благодарение на тези забележителни изпълнения и прекрасно нападателно представяне, жените на Англия имат своя шанс. Ако искате да сте там, за да видите как жените на Англия се опитват да създадат история, тогава прочетете нашите съвети относно закупуването на билети за Англия срещу Германия във финала на Евро 2022 за жени.

Искате ли да гледате повече футбол на живо? Ето го как да получите билети за Висшата лига 2022/23 преди началото на сезона.

Кой ще играе на финала на UEFA Women's Euro 2022?

Германия срещу Франция чрез Getty

Гети

Разбира се, Англия победи Испания на своя четвъртфинал и сега Швеция на полуфинал, осигурявайки си място в решаващия мач на турнира. Но срещу кого ще се изправят?

Германия победи Франция снощи благодарение на два гола на Александра Поп, като спечели с 2-1 срещу високо оценен френски отбор в добра форма.

Сега Англия срещу Германия е насрочена за тази неделя, с много спортна история между двата отбора, за да се превърне в апетитен финален мач на турнира.

Кога и къде е финалът на UEFA Women's Euro 2022?

Финалът ще се проведе в английския дом на международния футбол - стадион Уембли. Без съмнение това ще даде на Англия някакво ниво на домакинско предимство и стадионът със сигурност ще бъде добре посетен, вокален и атмосферен. Ако искате да бъдете част от тази атмосфера, прочетете нашите съвети относно закупуването на билети.

Финалът ще се проведе в неделя, 31 юли, като началото е насрочено за 17:00 часа.

Стадионът има 90 000 места и се очаква посещаемостта да надмине предишния рекорд за мач на Евро за жени, който беше 68 871 в първия турнир срещу Австрия.

Как да вземем билети за Англия срещу Германия за финала на Евро 2022 за жени

В момента официалният уебсайт на стадион Уембли изброява стандартните билети като „разпродадени“, като са налични само билети за гостоприемство. Не се паникьосвайте обаче, открихме някои сайтове, които все още предлагат шанс да закупите билети и да стигнете до финала.

Все още можете да вземете билети на livefootballtickets.com, но цените са леко завишени, изглежда това е така, защото това са билети за препродажба. Към момента на писане билетите започват от £169, което осъзнаваме, че е доста скъпо. Въпреки това е трудно да се осигурят билети в последния момент за голям финал, особено когато тези, продадени по официални канали, вече са разпродадени.

В този случай препродажбата на билети е добър вариант, но винаги е добре да сте внимателни, когато ги купувате. Винаги си струва да проучите всеки търговец на дребно, предлагащ препродажба на билети. В този случай уебсайтът има 4,5-звезден рейтинг на Trustpilot, което предлага малко спокойствие. Препоръчваме обаче винаги да правите проучване и да проверявате сайта, преди да купите.