Англия срещу Австралия: Как да гледате четвъртфиналите на Световната купа по ръгби по телевизията и на живо

Какъв Филм Да Се Види?

Англия ще се изправи срещу Австралия на четвъртфиналите на Световната купа по ръгби този уикенд, след като спечели Pool C.

Хората на Еди Джоунс спечелиха три групови мача, преди окончателният им двубой с Франция да бъде отменен поради Тайфун Хагибис.

Този мач представлява далеч по-голямо предизвикателство, отколкото Англия се е сблъсквала досега, въпреки че Австралия не е погледнала върха на играта си и е завършила на второ място в група D зад Уелс, след като е била победена от тях.

• Световно първенство по ръгби 2019: Представяне, дати, часове, телевизия и график на живо

Англия спечели последните си шест срещи с Австралия - включително чиста почивка по време на турнето през 2016 г. Under Under.

Последната победа на Австралия над Англия дойде през етапите на басейна на Световната купа по ръгби през 2015 г., когато страната домакин беше елиминирана преди нокаут кръговете.

RadioTimes.com събра всичко, което трябва да знаете за това как да гледате играта Англия срещу Австралия по телевизията и онлайн.

супер мъж преглед

Колко е Англия срещу Австралия?

Англия срещу Австралия ще започне в 8:15 сутринта На Събота, 19 октомври 2019 г. .

Къде е Англия срещу Австралия?

Играта ще се проведе на стадион Оита, Оита. Капацитет: 40 000

Как да гледате и предавате на живо Англия срещу Австралия

Феновете могат да се включат, за да гледат играта безплатно нататък ITV1 .

Можете също да предавате на живо мача чрез ITV Hub на редица устройства, включително лаптопи, смартфони и таблети.

Как да гледате акцентите на Световната купа по ръгби

ITV показват пълни акценти от всяко състезание за Световната купа по ръгби във вечерта на всеки ден на действие.

Повечето акценти ще се проведат около 19:30 ч., Въпреки че отделните дни могат да се различават.

За точни срокове вижте нашата страница с телевизионни списъци на RadioTimes.com.