Англия срещу Австралия: Как да гледате The Ashes четвъртия тест по телевизията и да предавате на живо онлайн

Какъв Филм Да Се Види?

Англия е домакин на Австралия в четвъртия тест за пепел от поредицата с надеждите си за крайна победа все още живи благодарение на Бен Стоукс.

Универсалният играч на Дърам направи страхотен втори ининг за всички времена в третия тест, за да насочи Англия към най-вероятната победа.

Англия беше уволнена само за 67 при първите си ининги, докато Австралия определи общо 425 за преследване.

Значение на ангелски числа 666

Домакините спаднаха до 286/9 - изисквайки 72 от последната им уикет - в този момент Стоукс рита в овърдрайв и в тандем с защитник Джак Лийч вкарва резултата до 362/9, за да осигури забележителна победа.

• The Ashes 2019: Пълен преглед, дати, часове, как да гледате

Австралийският талисман Стив Смит ще се завърне за четвъртия тест, след като пропусна третия поради сътресение, и ще се надява да съсипе Английската партия при завръщането си.

Феновете по целия свят ще искат да погълнат действието, но как можете да се настроите?

RadioTimes.com събра всичко, което трябва да знаете за това как да гледате четвъртия тестов мач на The Ashes между Англия срещу Австралия по телевизията и онлайн.

Колко е Англия срещу Австралия?

Четвъртият тестов мач Англия срещу Австралия ще започне в 11:00 сутринта На Сряда, 4 септември 2019 г. и бягайте до Неделя, 8 септември 2019 г.

най-рядкото бебе с шапка

Къде е Англия срещу Австралия?

Мачът ще се проведе на стадиона за крикет на Олд Трафорд, Манчестър, който има капацитет от около 26 000 фенове.

ловец на оси домашен

Англия срещу Австралия четвърта програма на телевизионния тест

Сряда - от 10:00 ч. На основното събитие на Sky Sports и крикет на Sky Sports

Четвъртък - от 10:00 ч. На основното събитие на Sky Sports и крикет на Sky Sports

Петък - от 10:00 ч. На основното събитие на Sky Sports и крикет на Sky Sports

Събота - от 10:00 ч. На основното събитие на Sky Sports и крикет на Sky Sports

Неделя - от 10:00 ч. На основното събитие на Sky Sports и крикет на Sky Sports

Как да гледате Англия срещу Австралия по телевизията и на живо

Някои от нашите статии съдържат контекстуални партньорски връзки. Можете да ни подкрепите, като кликнете върху тях, тъй като можем да спечелим комисионна, ако направите покупка. За вас няма допълнителни разходи и никога не позволяваме това да отклонява нашето съдържание.

Зрителите ще могат да гледат Тестовия мач на живо Sky Sports Крикет и основно събитие от 10:00 ч. Всеки ден.

Абонатите на Sky Sports също ще могат да предават мачовете чрез приложенията SkyGo и Sky Sports.

Rege Jean Page интервю

Клиентите на Sky могат да добавят Sky Sports Cricket към своята сделка само за £ 18 на месец и можете да откажете по всяко време или да се абонирате за пълния пакет Sky Sports за £ 23 на месец .

Ако нямате Sky, ще можете да гледате мачовете докрай СЕГА ТВ без да се подпишете за пълен договор. Можете да получите Пропуск за деня на Sky Sports за 9,99 паунда, a седмичен пропуск за £ 14.99 или a месечен пропуск за £ 33.99. СЕГА ТВ може да се предава поточно през компютър или приложения, намиращи се на повечето интелигентни телевизори, телефони и конзоли.