Финали за купата на Дейвис 2019: Как да гледате тенис за купата на Дейвис - телевизионен канал, пряко предаване, дати, часове, график

Какъв Филм Да Се Види?

Анди Мъри представлява Великобритания на купа Дейвис за първи път от 2016 г. след зашеметяващото му завръщане в тенис от елитно ниво.

Британската икона ще бъде голямо равенство в турнира, който също може да се похвали с Рафаел Надал от испанския отбор и Новак Джокович със сръбския контингент.

Мъри участва в сингъл мачове, за да завърши възраждащата се година за двукратния шампион от Големия шлем.

RadioTimes.com събра всичко, което трябва да знаете за тенис турнира за финалите на Купа Дейвис 2019.

Кога са финалите за купа Дейвис 2019?

Турнирът започва на Понеделник 18 ноември 2019 г. и работи до Неделя 24 ноември 2019 г. .

За времената на мачовете вижте нашия график по-надолу на страницата.

gta 5 мами хеликоптер xbox one

Къде се провеждат финалите за купа Дейвис 2019?

Финалите за купата на Дейвис ще се проведат в Caja Magica в Мадрид, Испания.

Как да гледате и предавате на живо Купа Дейвис във Великобритания

Eurosport 1 ще покажат ексклузивно отразяване на турнира по техните канали и онлайн играч.

Телевизионният график е както следва:

Понеделник, 18 ноември: 15:00 - 21:00

Вторник 19 - събота 23 ноември: 10:00 - 23:00

Неделя, 24 ноември: 15:00 - 21:00

добри покупки на costco

Ако искате да получите достъп до Играч на Eurosport директно това са £ 6.99 на месец или £ 39.99 на година.

Eurosport се предлага и чрез Sky Sports.

Формат на финалите на купа Дейвис

Отборите от всяка група ще играят помежду си в най-добрите от трите серии, включващи два сингъла и мач на двойки, които ще се играят в същия ден.

Отборите с най-много точки ще спечелят всяка от шестте групи, докато двата отбора с най-висок резултат от второ място също ще се класират за четвъртфиналите.

Тези осем отбора ще бъдат сдвоени и ще влязат в поредица от мачове, победителите напредват до полуфиналите и така до финала.

Кой спечели купата на Дейвис през 2018 г.?

Хърватия е действащият шампион за купа Дейвис, след като на финала победи Франция с 3: 1.

Четвъртите семена победиха фаворитите на френска земя в Лил благодарение на две победи на Марин Чилич и една на Борна Корич.

Единствената точка на Франция на финала дойде от Никола Махут и Пиер-Хюг Хербер, побеждавайки Иван Додиг и Мате Павич на двойки.