Бразилия - Белгия Световно първенство 2018: Кога е четвъртфиналът на живо по телевизията?

Какъв Филм Да Се Види?

В равенството на Бразилия и Белгия на четвъртфиналите футболните фенове се слюнят. И двата отбора са благословени с множество таланти и и двата имат допълнителен стимул за напредък - сякаш е необходим.

Белгия не е стигнала отвъд тази точка на световно първенство от 1986 г. насам, докато Бразилия все още смята, че трябва да изкупи това 7-1 биене в ръцете на Германия в полуфинала през 2014 г.

И така, кога е мачът по телевизията? И по какъв канал? Прочетете за часа, датата, местоположението и още ...

Как отборите стигнаха до четвъртфиналите?

Бразилия

Бразилия беше антипод на всичко, което сме очаквали от нацията, която донесе самба във футбола. Техният футбол е по-скоро прагматичен, отколкото увлекателен, но след като удобно обикалят групата си, те показаха малко по-голям шанс. След като победиха Мексико, без наистина да се натискат, е страшно да мислим какво може да се случи, ако Бразилия най-накрая успее да щракне.

Белгия

Белгия победи Англия в мач, който на пръв поглед нито искаше да спечели, оглавявайки групата и им давайки по-трудни мачове. Очакваше се да преминат покрай Япония в последните си 16 мача, но вместо това се оказаха с 2: 0 надолу през второто полувреме - преди грандиозно завръщане да бъде увенчано със зашеметяващ гол на отбора, поставен от Nacer Chadli, за да направи 3-2 в 94-та минута.

водни динозаври от юрския свят

Играчи за гледане

Преди турнира отговорът спокойно би бил Неймар. Но тъй като сезонът му е бил прекъснат поради контузия, той все още изглежда ръждясал (освен когато става въпрос за неговите театрални умения за гмуркане). В негово отсъствие това е полузащитникът на Ливърпул Филипе Коутиньо, който наистина блестеше, създавайки изобилие от шансове и дори вкарвайки един от своите далечни удари срещу Швейцария.

За Белгия е трудно да погледнем отвъд Eden Hazard. Хипнотизиращият дриблинг на шкипера, безупречното първо докосване и подаване го превърнаха в един от играчите на турнира досега. За съжаление на Бразилия, Белгия също има значителните таланти на Лукаку и Мертенс в подкрепа на човека от Челси. И ако това не успее? Е, те могат да закачат Фелайни отпред и да се надяват, че нещо ще отскочи от съществената му глава.